| PettyPk a întrebat:

mi-am reinstalat windows-ul pe o unitate veche nu-i cine stie ce dar am avut o problema, nu ma lasa sa instalez driverul la placa audio, cand incerc sa-l instalez se da restart si ma bate gandul sa cumpar o placa audio externa ca nu-i scumpa dar am o intrebare, cum fac pur si simplu o conectez la unitate si gata? Sau cum?

Răspuns Câştigător
| itsoft a răspuns:

O cumperi desfaci capacu si o pui pe acel slot de de culoare alba. Pornesti pc si instalezi drivaru respectiv dupa cd sau depinde. Iar cu drivaru acesta cautama sa vedem ce putem face ok. SERVICE IT mess:itsoft_2011 skype:adryano2411

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca mai intai cu programul SlimDrivers.Scanezi cu acel program si din lista ce a detectat cauti driverul de sunet si dai update din dreapta.Ti-l descarca si instaleaza automat. Poate asa, fiind un driver de sunet standard, va merge instalarea si nu se va mai restarta.