| ionucmarele a întrebat:

am o problema cu internetul la pc, de curand am reinstalat windows si de atunci tot imi pica internetul din 10 in 10 minute,modemul merge,internetul wi-fi merge,trebuie sa restartez pc-ul ca sa mearga internetul din nou pe calculator, oare de ce? Funda pendru cel mai bun raspuns!

2 răspunsuri:
| JustMeForever3 a răspuns:

Poate ca windowsul pe care l-ai instalat i prea slab si nu suporta netul, dar eu te-as sfatui sa chemi pe un reprezentant al firmei sa vada care i problema

| Marus91 a răspuns:

Reinstalare driver placă de reţea