| Leonardo_Leo_2001 a întrebat:

De ce nu pot să deschid programele din calculator?, uitaţi ce scrie când apăs dublu click stânga când intru:
De exemplu vreau să intru pe google, dau dublu click pe el şi uitaţi ce îmi spune:
C:\Users\Public\Desktop\Google Chrome.Ink
Paint cannot read this file
This is not a valid bitmap file, or its format is not currently supported.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da se pare ca singura sansa este sa reinstalezi windows-ul! Probabil ai luat vreun virus care a corupt vreun fisier din Windows!

| Sseshomaru a răspuns:

S-a busit, mesajul asta arata ca s-a sters ceva date esentiale pentru functionare automat sau ai facut tu ceva de a determinat asta,, ceva de genu mi s-a intamplat si mie,, schimba-l, windows-ul! sall!

| Popescu_Ionut_1995 a răspuns:

Incearca sa intri de pe al browser
daca tot nu merge incerca sa setezi data si ora