| FlorinakeIulian a întrebat:

Salut azi mi-am instalat windows 7 si nu imi merge sunetul.Pe xp imi mergea fara probleme.Am instalat driverele cu 3dpchip si nimic.La sunet imi spunea ca programul nu e camplatibil cu sistemul de operare.In My computer la device manager arata cu un semn al exclamari.Cum pot face sa instalez acel driver fiindca nu vreau sa schimb windowsul(am o placa onboard. Placa de baza este mai veche undeva in 2005 -2006)
CE trebuie sa fac un update la bios?

1 răspuns:
| 000MadMAX000 a răspuns:

Descarca DriverEasy www.drivereasy.com dai scan, apoi iti apare o lista cu toate driverele care lipsesc din pc-ul tau si il instalezi pe cel audio.