| Jhonny18Villa a întrebat:

Am instalat Windows-ul SP3., dar nu imi vede placa de net., nici la device manager. Ce sa fac? Nu am cum sa instalez driver pentru. ca nu stiu ce placa e...
O fi Windowsul de vina? Sa iau alta versiune? Helpp

4 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Treci pe SP2, e mai stabil.

Răspuns utilizator avertizat
| krysstal a răspuns:

E foarte bun sp3, ca sa vezi ce driver iti trebuie, sa vezi ce placa de retea ai, du-te la un prieten, descarca de pe net everest home edition (scrii pe google), il instalezi sau il poti gasi sub forma de arhiva, il deschizi si umbli oleaca pe acolo-iti spune toate piesele care le are pc-ul tau, video, audio, retea, placa de baza, tot. Si apoi descarci driverul pentru ce piesa iti trebuie. mersi pentru funda...si apropo, sp3 e foarte bun, nu k e mai stabil sp2, prostii

| Rankup a răspuns:

Instaleaza windows 7 sau 8.1, daca tot nu iti vede placa incearca sa instalezi 3dpchip, daca la video card nu iti arata ca nu ai placa video instaleaza un windows mai avansat sa zic asa, aduca 7, 8.1 sau 10 unul dintre astia sigur va merge