| anonim_4396 a întrebat:

Am placa video gtx 1060 si am sters driverul din device manager si acum nu mai pot instala driver-ul video. Mereu esueaza la update.
La display adapters am video controller (vga compatible).

Ce sa fac?
Am incercat sa instalez driver-ul video pentru placa mea video gtx1060 dar imi esueaza mereu. Am incercat 3dpchip si iobit driver booster.

4 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

De ce ai sters driverul din device manager? laughing) Incearca sa ii dai update tot de acolo, daca nu merge descrca installer offline de pe site-ul Nvidia.

| CtBogdan a răspuns (pentru Wr3nch):

Ca sunt imbecil. am zis hmmm hai sa-i dau disable... apoi hai sa-i dau delete. nu merge sa dau update de la el.

| Wr3nch a răspuns:

Iti apare in device manager? Ii poti da enable?

| CtBogdan a răspuns (pentru Wr3nch):

Mersi de ajutor dar nu stiu cum mi-am resetat windows-ul si l-am lasat deschis 12 ore iar acum am driverul de la gtx1060 instalat. laughing sunt fericit. iti multumesc de ajutorul oferit.