| vulpicapompierica a întrebat:

Bai fratilor care a venit cu ideea magazinelor astora online? am vazut si eu o super oferta pe net, adica asta http://eurodualsim.ro/......0mhz.html, am sunat la oamenii astia, am vorbit cu o fata ft amabila, mi a raspuns la toate intrebarile mele nebune dar am o mare problema... nu stiu daca sa cumpar ceva ce nu pot vedea inainte, am intrebat daca pot sa vin sa vad dar au sediul in Bucuresti, eu fiind din Arad si nici nu au magazin de desfacere. Tipa mi-a oferit garantia ca daca se intampla ca produsul s nu fie ok, in termen de 10 zile mi l schimba si cica oricum am un an garantie pentru produs. Eu as cam vrea sa iau tableta asta pentru baiatul meu dar sunt asa un pic nesigur. Va rog mult daca puteti sa imi spuneti cate ceva despre produsul asta, adica cei care il au deja, e ok? pot sa il iau pentru un baietel de 10? vreau sa mearga netu ok si sa pot sa ii iau jocuri pe ea, adica mare lucru nu imi trebuie. as dori raspunsuri cat de repede puteti ca vreau sa prind oferta :)) multumesc anticipat

1 răspuns:
| M1hai a răspuns:

Nu se meriata, mai ales ca nu e o firma mare, si costa si mult, uitate aici tableta calumea http://www.emag.ro/......r--pTABI71 si e si mai buna! deci cumparo pe aceasta!