| CrinaHer a întrebat:

Hei, am gasit tableta asta: http://eurodualsim.ro/......00mhz.html si mi s-a parut foarte ieftina, am dat comanda de ea si mi s-a parut ok, am dat comanda si acum mi-a venit acasa, pot spune ca sunt foarte multumita de ea si vreau sa v-o recomand si voua pentru ca este ieftina si de calitata! Bafta!

Răspuns Câştigător
| znstr a răspuns:

Vad ca reducerea de pret este destul de mare, de la 1, 140RON la 399. Pare o tableta ideala daca nu ai pretentii la o tableta Apple sau Galaxy tab, iar raportul dintre pret si calitate pare foarte ok. Chiar eram in cautare de tablete, ma pasioneaza de la o vreme si inca n-am gasit ceva care sa-mi placa.

| CrinaHer explică (pentru znstr):

Merci de raspuns @znstr, am facut deja comanda si astept sa mi-o livreze. E bine cand prin intrebarea ta mai poti ajuta pe cinevawinking

4 răspunsuri:
| mariusanton a răspuns:

Buna as vrea si eu sa imi cumpar o tableta mi s-a parut destul de tentanta oferta imi poti spune cum merge, are jocuri, mess, word, facebook? Astept un raspuns mersi... funda

| CrinaHer explică (pentru mariusanton):

Eu mi-am luat tableta si sunt foarte multumita, acum vad ca nu mai au oferta asta dar am gast aici http://supertablete.ro/......r-A13-1GHz un model asemanator si vad ca este si mai ieftina. Pot sa iti spun ca este o tableta foarte practica, mi-am instalat o multime se joculete pe ea, pot sa ma uit pe vplay, imi citesc documentele in word. Sunt foarte incantata si recomand!

| mariusanton a răspuns (pentru CrinaHer):

Mersi pentriu indrumare crinaher am intrat si intr-adevar este destul de avantajoasa oferta, este ceea ce cautam insa as vrea sa te mai intreb cam cat tine bateria la tableta?- astept raspunsul tau