| Albarescul24 a întrebat:

Salut bai, vin si eu cu o intrebare foarte comuna pe Media de astazi :))
Cum rahat fac si eu abonati pe Youtube? Problema de continut nu se pune, am o calitate materiala ok cat si video/audio. Le-am aratat ceva videoclipuri prietenilor mei, le-a parut funny, unii chiar au ras cu lacrimi. Am facut imediat 10 abonati. Mna, prieteni, ca ceilalti au cont de google doar pentru magazin play bsc why not :)))

Are cineva vreo idee de promovare?
https://www.youtube.com/channel/UCUJQfNzQ3YeV15nF5yrDa2A
Aveti aici canalul, puteti lasa si o parere daca vreti

9 răspunsuri:
| YouandI a răspuns:

Ești amuzant. M-am abonat. Încearcă sa faci o colaborare sau sa vorbești cu cineva pentru promovare. Multa bafta, o sa îți urmăresc cu drag activitatea!

| Albarescul24 explică (pentru YouandI):

Salut bai, mersi de abonare laughing Colaborare...nu prea stiu eu cu cine sa fac, dar voi vedea. Cine stie, poate gasesc pe cineva care sa-mi faca o promovare cat de cat ok laughing

| YouandI a răspuns (pentru Albarescul24):

Vloggeri mei preferați sunt frații Munteanu, Cristina Munteanu are un canal de gaming si stiu ca face promovări : crystyro căuta pe Youtube, o sa găsești apoi cum sa intri in legătură cu el. Multa bafta!

| Albarescul24 explică (pentru YouandI):

Mersi mult de informatie, I-am trimis mail pe Yahoo, sper sa raspunda cat de curand laughing Daca reusesc, si iese ceva, gen o promovare. Ai funda din partea mea :*

| YouandI a răspuns (pentru Albarescul24):

Multu :*

| CristianDima6929 a răspuns:

Salut, dupa parerea mea iti poti face un cancal cat de cat decent, postand des, nevorbind urat pe clipuri, avand poze (profil/coperta) o descriere buna a canalului si sa folosesti miniaturi

| Albarescul24 explică (pentru CristianDima6929):

Asta deja am, dar abonati de unde fac rost? ca doar nu vin singuri laughing

| ZebraZeb a răspuns:

Ai nevoie de ceva foarte personalizat, poza de profil e buna, dar banner-ul si miniaturile...eh.Daca vrei te pot ajuta cu astea, contacteaza-ma pe zebra. official@yahoo.comwinking

| Albarescul24 explică (pentru ZebraZeb):

Hei, nu mai bine imi dai Facebook-ul tau in privat? Si vorbim acolo?