| Razvan131331 a întrebat:

Salut baieti.Am reinstalat windowsu (windows 7 ultimate) am instalat si driverele tot tot tot si dupa ce am instalat cateva jocuri cum ar fi gta san andreas,ets2, gta 4 nu imi deschide nici un joc.Adica dau dublu click pe un joc se incarca rotita si atat nu imi deschide jocul.Va rog sa ma ajutati sa imi spuneti ce programe trebuie instalate sau ce ar trebui sa fac windowsu e pe 64 bit.Rog copii de 8-14ani sa nu se oboseasca.Multumesc o zi buna.

1 răspuns:
| Niklauss a răspuns:

Sincer nu stiu ce problema ai poate ai reinstalat niste drivere gresite.
Uite eu folosesca cest program pentru drivere si ti le gaseste el si le instaleaza :
http://www.iobit.com/en/driver-booster.php

Sper ca ti-am fost de ajutor.