| BoGdY13 a întrebat:

Baieti deci mi-am tras GTA IV Si totul merge bine la el dar numai ca cand intru in masina ea merge singura accelereaza singura si se invarte ecranul oare dc? funditaA! DA dupa ce il instalez ce trebuie sa mai fac inainte sa intru in el si sa-mi mearga bine! VA rOoooGGGgg ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| Sbaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Pune alt crack, de la Razor 1911.

3 răspunsuri:
| AnonimEsteEu a răspuns:

Incearca sal reistalezi poate nu o fost instalat bine.Notoc.Iti tin pumni.

| BoGdY13 explică:

De care patch ma?

| Dxc a răspuns:

Pune un crack bun si reinstaleaza jocul, si pune-i patch 1.0.7.0. funda?