| VoicAndrei a întrebat:

Calculatorul meu putea inainte sa ruleze jocuri precum Assasin's Creed 3, Far Cry 3, etc, fara lag, acum 1-2 ani.
Acum, daca ma joc unul dintre jocurile mai vechi, am lag foarte mare.
Ce ar trebui sa fac ca sa nu mai am lag? Am incercat Throttlestop si Game Booster de la Razer, dar nu prea au avut efect

3 răspunsuri:
| edit28 a răspuns:

Curata-l de praf si foloseste CCleaner. Dar cel mai bine ar fi sa reinstalezi windows, te scapa de tot.

| VoicAndrei explică (pentru edit28):

L-am curatat de praf, mi-am reformatat calculatorul si am folosit si CCleaner. Tot nu il pot face sa mearga ca acum 2 ani

| FatUglyVirgin a răspuns (pentru VoicAndrei):

Ce componente ai