| Daniel2500 a întrebat:

Cam de o saptamana lucrez la un site cu domeniu Free si inca nu e complet gata.
Insa la setari a trebuit sa introduc keywords pentru ca google sa imi gaseasca site-ul sau alte motoare de cautare.
stiu ca pentru inceput trebuie sa pun ceva din mai mult cuvinte pentru ca exista concurenta deci am introdus cam numele siteului
rockstarnews.wix
Cred ca dureaza pana google efectueaza indexarea da au terecut 2 zile si siteul tot nu il gaseste google.
Link de la site-ul despre care este vorba: http://rockstarnews.wix.com/gta-news

deci de ce nu il gaseste? mentionez si ca am bifat optiunea:
Allow searching engines find my site si in plus cand caut rockstarnews.wix nu gaseste niciun fel de site cu acest nume care mi-ar putea creea concurenta.
Funda pentru un raspuns util. :D

2 răspunsuri:
| St_Tedy_1974 a răspuns:

Scrie siteul in google adwords

| Daniel2500 explică (pentru St_Tedy_1974):

Pai din cate stiu google adwords costa nu e gratis...sau exista si publicitate gratis? si oricum pe google tot trebuia sa apara chiar si fara adwords nu?