| Băă_Bogdan_1994 a întrebat:

Cand dau ctrl+alt+delete imi arata mai multe chesti nu dar task manager cum fac cand dau ctrl+alt+delete sa imi dea direct task manager Dau fundita! Scuzati categoria chiar nu stiam ce sa aleg la intrebarea pe care am pus-o...

2 răspunsuri:
| Enderman a răspuns:

Presupun ca ai avut windows xp si acum ti-ai pus windows 7 si nu esti obisnuit daca-i asa cand dai ctrl+alt+delete te uiti la ultima optiune care zice : start task manager. si gata

| Băă_Bogdan_1994 explică (pentru Enderman):

Da dar eu inca am xp si vreau cand dau ctrl+alt+delete sa imi apara direct task manager