| dani2003 a întrebat:

Cum e trecuta bara de start, cand dai pe CTRL+ALT+Delete, dai task manager si apoi apesi pe processes?
Va rog uitati-va si spuneti-mi!
Daca nu stiti care sa o alegeti copiatile pe toate si eu o sa o aleg pe cea care nu o am. va rfrumos!

DAU FUNDA!

7 răspunsuri:
| hummmer a răspuns:

De ce nu dai restart la pc si porneste si bara de start daca din greseala ai oprit-o tu?

| dani2003 explică (pentru hummmer):

Am dat, dar cand aprind calculatorul imi apare poza de pe ecran si doar atat. ca sa intru pe internet dau ctrl+alt+delete si dau la browse ca sa pot sa dau open pe google. uitate si tu la processes si spune-mi daca ai ceva pe acolo care e ceva de genu ''task toolbar'' sau ''task bar'' si-o spune-mi exeact cum e trecut. TE ROG!

| hummmer a răspuns (pentru dani2003):

Am un taskmgr.exe

| SorinELoo7 a răspuns (pentru hummmer):

Acel proces este Task Manager-ul.

| hummmer a răspuns (pentru SorinELoo7):

O fi, altu cu task in el[cum cere el], n-am.

| SorinELoo7 a răspuns:

Procesul se numeste explorer.exe
Incearca sa-l inchizi si apoi in Task Manager dai New Task si scrii explorer.exe asa il vei redeschide.
Sa-mi spui daca functioneaza! Sper ca te-am ajutat.

| adokdgaok a răspuns:

Explorer.exe