| Ionuţ_Adrian_2000 a întrebat:

Cand pornesc jocul GTA V mi se inchide instantaneu ecranul, stiti cumva de ce? in rest sunetul de fundal se auzea
Tin sa mentionez ca recent am schimbat placa video, iar pe placa video veche mergea, adica se vedea pe ecran, oare de ce aceasta problema?
dau FUUUNDAAA

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Aha, deci nu se baga in bara... Atunci din pacate placa asta video e mai slaba decat ce ai avut inainte! Sper sa ma insel spre binele tau dar cam asa face o placa slaba. Oricum mai poti incerca sa instalezi ultimul driver pentru placa video, sa te asiguri ca placa video e acceptata de pc, ca ori placa video e mai slaba decat cel dinainte ori nu e acceptat de pc! Apropo, dupa ce ai montat placa video ai reinstalat windows? daca nu, atunci asta e cauza ca placa video nu e recunoscuta pe windows, deci reinstaleaza windows!

10 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Se inchide ecranul si se baga jos in bara?

| Ionuţ_Adrian_2000 explică (pentru lpavel):

Ce sa se bage jos in bara?

| lpavel a răspuns (pentru Ionuţ_Adrian_2000):

Jocul se inchide si se baga in bara?

| Ionuţ_Adrian_2000 explică (pentru lpavel):

Habar n-am ca pe ecran e negru, dar pe fundal se aude muzica din ecranul de incarcare

| Ionuţ_Adrian_2000 explică (pentru lpavel):

E un 1050 OC, aveam ceva jalnic, mergea si cu aia, iar placa video este compatibila cu placa de baza pentru ca intr-un dxdiag o recunoaste, da am reinstalat windows-ul, poate de la drivere sa fie?
imi amintesc ca nu le-am instalat pe toate, dar in alte jocuri imi merge bine

| lpavel a răspuns (pentru Ionuţ_Adrian_2000):

Da, atunci e de la drivere! Celelalte jocuri merg pentru ca nu au nevoie de ultimul driver iesit... Atunci instaleaza ultimul driver pentru placa video!

| lpavel a răspuns (pentru Ionuţ_Adrian_2000):

Si placa video e foarte buna, trebuie sa mearga orice joc pe ea!

| lpavel a răspuns (pentru Ionuţ_Adrian_2000):

Mi-ai dat funda dar nu mi-ai zis daca s-a rezolvat problema... happy

| Ionuţ_Adrian_2000 explică (pentru lpavel):

S-a rezolvat, multumesc mult!

| lpavel a răspuns (pentru Ionuţ_Adrian_2000):

Ok! Cu placere!

| lpavel a răspuns (pentru Ionuţ_Adrian_2000):

Aha, deci nu se baga in bara... Atunci din pacate placa asta video e mai slaba decat ce ai avut inainte! Sper sa ma insel spre binele tau dar cam asa face o placa slaba. Oricum mai poti incerca sa instalezi ultimul driver pentru placa video, sa te asiguri ca placa video e acceptata de pc, ca ori placa video e mai slaba decat cel dinainte ori nu e acceptat de pc! Apropo, dupa ce ai montat placa video ai reinstalat windows? daca nu, atunci asta e cauza ca placa video nu e recunoscuta pe windows, deci reinstaleaza windows!