| SlimShady_2126 a întrebat:

Cand pornesc un joc de exp:Metin2 imi zice,,Sorry, Your system does not support 3D graphics, please check your hardware and system configeration then try again.,, Va rog ce sa fac ca sa imi mearga jocurile?

Răspuns Câştigător
| Ilie_Stefan_1995 a răspuns:

Trebuie sa-ti instalezi driverul de la placa video. Asa am patit si eu. Si i-am instalat driverul apoi mi-a mers. Spers ca ti-am fost defolos.

2 răspunsuri:
| ??????yN???? a răspuns:

Buna! asa imi scrie si mie daca e matin2tim de iexemplu ai 3 optiuni cand dai sa se dowlandeze ai asa:
Incepe Jocul Browes Optiuni
dai pe browes si bifezii 3D grafighics concept si te joci adica dai start joc bafta!

| XxXDanielXxX a răspuns:

Pai nu ai instalat Nividia. Instaleazal da vezi sa fie compatibil cu placa video si sigur o sa iti mearga.