| anonim_4396 a întrebat:

Salut, care imi poate spune si mie un metin2 privat PVP in gen 4METIN PVP asa mai clasic, fara kinguri, dmg de 15k pe hit prostii din astea... sa fie normal, cu bonusuri normale, stiti voi la ce ma refer... Gen 4metin pvp dar el este in mentenanta ca ma jucam pe eltongue.

Răspuns Câştigător
| ConstantaMedeea a răspuns:

Eu sincer joc Metin2 Inushi.Server PVP.Hostat.6k Pv pe item.15 Sabie 30hh 50Putere, Int, Dex, Vit.Iteme Site super ieftine. 1Euro. www.inushimt2.com

4 răspunsuri:
| Dragonel a răspuns:

Metin2Fun,New metin3, EarthMetin2.
Cam astea sunt originale. Funda?happy

| catal1n07 a răspuns (pentru Dragonel):

Sunt PvP sa stiu macar daca le descarc?

| Molecula a răspuns:

Stiu eu un metin super de lvl 99 maxim, se numeste Chaos, are site-ul www.metin2privat.ro, acum s-a mai deschis metin2 Chaos LX, asta e nou de o luna, nu au multi lvl 99, cred ca nu are nimeni, alalt e mai vechi si sunt multi de 99

| catal1n07 a răspuns (pentru Molecula):

Frate, nu ma intereseaza sa fie super, vreau sa fie pvp( player vs player) nu pvm... si fara bonusuri din astea de dai 100k pe skil... tu ce mi-ai dat acolo e pvm, si e o prostie de joc. bafta