| TheEvilNinja a întrebat:

Salut,care sunt cele mai bune placi video pana in 200RON?

4 răspunsuri:
| alexboss2020 a răspuns:

Raspuns:Nici una toate placile video pana in 200 lei(daca gasesti) au performanta unei placi video integrate in procesor sau chiar mai slaba, pentru o placa video cat de cat decenta care poate sa duca unele jocuri, trebuie sa scoti macar 500 lei, altfel multumeste cu ce ai

| DavidoffUser a răspuns:

Vrei sa te joci? scoate cel putin 500 de lei, daca nu, lasa-l asa.

| GL757W a răspuns:

Mai pune si u 50 in plus si ia asta http://www.emag.ro/......D669HYBBM/

| TheEvilNinja explică:

Daca se poate sa fie pentru gaming