| Ser9iu a întrebat:

Care placi video is cele mai bune?

9 răspunsuri:
| Curiosu a răspuns:

De la nVidia 9400 in sus

| Raducu1 a răspuns:

Raspunsurile sunt:ATI Radeon HD 6990, respectiv NVIDIA GeForce GTX 590, dar care costa si 3000 de lei.

| Kronix a răspuns (pentru Raducu1):

Sunt și low priced, exemplu : GTX 460 simplă sau GS ( Eu am pe cea simplă merge de jar mănâncă. happy Iarăși una foarte ieftină ar fi HD3850 și aia merge foarte bine. Dacă faci rost de un nVIDIA 8800 GT te-ai scos o placă foarte buna și foarte rară. Și cum a zis răducu, dacă te ține portofelul poți să alegi una din alea. big grin

| Michael54654654 a răspuns:

Placi(el se refera la firma nu la model)
Nvidia(daca ai observat toate jocurile cand intrii in ele scrie ce scrie si apare ala cu "recomended to Nvidia)
Fundita te rog frumos?

| Kronix a răspuns (pentru Michael54654654):

Doamne ce aberezi. Tu știi ce vorbești?

| Rickandlao a răspuns:

Amd radeon hd6850

| Kronix a răspuns:

Cum care plăci îs bune? Model? Marca? Te rog să fii mai specific. Și în ce buget te încadrezi, așa te pot ajuta. happy

| italianu21 a răspuns:

Nu de putine ori ai incercat sau ti-ai dorit sa schimbi ceva in Romania. Cu singuranta te-ai revoltat in nenumarate randuri impotriva politicienilor, si ti-ai spus ca daca ai avea puterea, ai incerca sa schimbi ceva. Ei bine a venit momentul schimbarii, alturate comunitatii romanesti din eRepublik si rescrie vitorul. Romania are nevoie de tine pentru a creste. eRepublik este cel mai mare simulator social construit vreo data. Alturate unei comunitati de peste 9.000 de romani din toata lumea. Noi costruim viitorul, vrei sa faci parte si tu din el?Asa ca fa-ti curaj si incepe o noua viata, suntem siguri ca ai multe de oferit. Te asteptam aici (http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/1854106) sa fii urmatorul Presedinte al Romaniei. Sau urmatorul Ministru al Apararii. Sau urmatorul Media Mogul. Sau urmatorul Battle Hero

| italianu21 a răspuns:

Nu de putine ori ai incercat sau ti-ai dorit sa schimbi ceva in Romania. Cu singuranta te-ai revoltat in nenumarate randuri impotriva politicienilor, si ti-ai spus ca daca ai avea puterea, ai incerca sa schimbi ceva. Ei bine a venit momentul schimbarii, alturate comunitatii romanesti din eRepublik si rescrie vitorul. Romania are nevoie de tine pentru a creste. eRepublik este cel mai mare simulator social construit vreo data. Alturate unei comunitati de peste 9.000 de romani din toata lumea. Noi costruim viitorul, vrei sa faci parte si tu din el? Asa ca fa-ti curaj si incepe o noua viata, suntem siguri ca ai multe de oferit. Te asteptam aici (http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/1854106) sa fii urmatorul Presedinte al Romaniei. Sau urmatorul Ministru al Apararii. Sau urmatorul Media Mogul. Sau urmatorul Battle Hero