| cristi123_2982 a întrebat:

Caut GM pentru un svr de metin privat.
1)Sa ne ajute cu donatii primele 2-3 luni pentru host.
2)Sa aiba experienta in a fi GM.
3)Sa stie cum sa vb cu playerii.
Cine este dispus si se incadreaza in cerinte ma poate contacta la id de mess cristi.sotir.

5 răspunsuri:
| EricCartman a răspuns:

Cat e hostul?

| cristi123_2982 explică (pentru EricCartman):

Hostul o sa fie in jur de 50 de euro.Dar se imparte la mai multi.O sa fie cam 10 euro de fiecare.Dar o sa fie doar 2-3 luni.Deoarece dupa aceea o sa vina playeri si o sa doneze.Si o sa se scota banii pe host.

| EricCartman a răspuns (pentru cristi123_2982):

Poate reusesc sa va fac rost de un GM...eu n-am timp de chestii din astea adica nu pe Metin.O sa intreb cativa prieteni care le au cu Metinul.

| cristi123_2982 explică (pentru EricCartman):

K.Daca este cineva interesat ii poti da ID-ul meu :cristi.sotir
Si o sa discut eu cu el despre ce este vb.

| cristi123_2982 explică:

Hostul cred ca o sa fie in jur de 50 de euro.Dar o sa se imparta in mai multi.Adica in jur de 10 euro fiecare.Dar asta o sa fie doar primele 2-3 luni maxim.Iti dai seama ca o sa se doneze si o sa se scoata banii pe host.