| aliin7 a întrebat:

Caut pe cineva care are server de cs 1.6 si are nevoie de cineva cu experienta. Am avut si eu server si am experienta. Pot ajuta la aproape orice la server de la plugins pana la lista adminilor sau radio pe server! puteti adauga si id Y! M aliiin7..astept raspunsuri!

2 răspunsuri:
| V0l3123 a răspuns:

Sall alin temporar am sa-ti dau helper cand o sa fiu pe sv connect lols.cs16.ro ma cheama HoTs daca nu dai de mine imi spui pe TPU funda smug

| aliin7 explică (pentru V0l3123):

Eu vreau sa ajut la server...sa fiu un fel de partenerwinking..sa fac lista de admini sau preturi sau alte chestii de genulwinking