| hris15 a întrebat:

Caut un metin privat classic frate adica sa nu stai sa cresti greu, vreau sa zic la magazine sa fie otel arme de 65 sa le evoluez eu (fara arme si armuri 2012 si din astea) sa fie ca pe ro nu neaparat lvl 99 maxim. Am metin 2 mondial Royal l-am scos intru dau pe caracter si ma deconecteza de ce?(alta intrebare ) Multumesc Anticipat.

Răspuns Câştigător
| Andi218 a răspuns:

Pai poti juca Metin2United, Metin2Kronical, Metin2Fun, Metin2Hammer, acestea sunt foarte bune. Funda?