| Kiiţ_Alex_2000 a întrebat:

Caut un server de Counter-Strike 1.6 unde se da Owner/Fondator, vreau doar sa ajut deci nu conteaza ca e populat ca nu este. Am experienta in CS 6 ani si in AMX 3.
Contactati-ma pe g0st.alex69@yahoo.com(Mess)

MULTUMESC!

2 răspunsuri:
| Shad9wWar a răspuns:

Te-ai saturat de serverele care sa se inchida repede? Vrei sa joci pe un server PVM easy si sa te distrezi? Hai si tu pe www.metin2local.ga si demonstreaza ca tu esti cel mai bun!

| ranky a răspuns:

Salut! te astept pe Cs.StarMv.Ro, am nevoie de un owner care sa ma ajute cu configurarea serverului + populare. P.S: nu caut donatori doar owneri/admini cu experienta