| annonymous a întrebat:

Salut, ce imi recomandati din aceste laptopuri.

http://www.altex.ro/......3-free-dos

http://www.altex.ro/......-2gb-linux

astept raspuns rapid daca se poate.

Răspuns Câştigător
| Hitback a răspuns:

Daca vrei sa te joci pe el mai bun e primul daca dosr navighezi pe net si altele recomand al 2lea.

| annonymous explică (pentru Hitback):

Pe net am vazut ca acest model Acer e bun pentru gaming

| Hitback a răspuns (pentru annonymous):

Personal nu recomand laptopuri pentru gaming ci calculatorul. Aceru ala are procu mai slab ca primul si are linux. Acum faci ce vrei e alegerea ta. Bafta.

| annonymous explică (pentru Hitback):

Da, dar acerul are 2gb video.

13 răspunsuri:
| Hitback a răspuns:

Laptopurile se incing foarte usor fix cand e punctul culminant al jocului.ti-am zis eu nu as merge pe laptop. jocurile alea ce le vrei tu ti le duce dar nu garantez ca la max graph si chiar daca merg o sa se incinga si e enervant.

| anonimguy3 a răspuns (pentru Hitback):

Ma faci sa rad rolling on the floor)) ce max graph ma? Pe petardele alea cs go nici pe low nu cred ca merge fara lag, nici fifa 14 nu merge pe alea, poate pe low spre mediu, si dota direct pe low altfel nici nu se deschide. laughing)

| Hitback a răspuns (pentru anonimguy3):

Boss cand am zis max graphic nici un caz nu ma gandeam la far cry 4 sau fifa. Ziceam ca unele cs si dota sau ce joaca el dastea.hai craciun fericit.

| anonimguy3 a răspuns:

Nu mai ma chinui sa iti de ce, cum si etc de ce un laptop nu e pentru gaming ca pun pariu ca o sa gasesti orice motiv tampit de a ma contrazice.

Daca vrei un laptop pentru home-cinema, navigare pe net si altele ambele sunt bune, daca vrei gaming, nu recomand nici una din petardele alea 2. Vrei gaming? I-ati un PC si asta basta.

Doar o comparatie scurta si la obiect, eu am un laptop pe care l-am luat cu 2200 de lei si credeam ca merg jocurile noi pe el, cand ce drecu nici Dead Space 2 nu merge pe el, abia merge pe low cu lag deci ce sa iti mai zic. tongue

| annonymous explică (pentru anonimguy3):

Nu vreau neaparat gaming, sa ruleze decent dota2, cs go, fifa 14, chestii din astea.

| annonymous explică (pentru anonimguy3):

De exemplu as dori sa stiu care se incinge si care nu cand ruleaza jocuri, nu far cry 4 si nu mai stiu ce joc ca nu ma joc asa mult, doar in timpul liber, de Acer sunt multe pareri negative insa eu consider buna firma.

| anonimguy3 a răspuns (pentru annonymous):

CSGO nu o sa mearga pe nici unul din alea, dota 2 POATE pe low nu stiu sigur, si fifa 14 poate pe mediu fara lag.

| annonymous explică (pentru anonimguy3):

Du-te de aici ca habar n-ai, cum sa nu mearga cs go laughing))))), tu nici nu stii cerintele cs go, daca taceai filosof ramaneai.

| anonimguy3 a răspuns (pentru annonymous):

Vorba asta tie ti se potriveste nu miewinking, acus o sa tac ca o sa gasesti orice motiv tampit sa ma contrazici si etc ca nu intelegi ca am dreptate si etc si alea alea, da eu stiu ce zic si nu iti zic in nume de rau. tongue

| Bluu_Raluu_1995 a răspuns:

Nici eu nu ma pot hotara exact intre astea doua. Ti-ai luat unul intre timp?
Da ai vazut ca Acer-ul e doar pe maro?