| DorinMironGabriel a întrebat:

Salut, ce jocuri îmi recomandați?

Sistemul meu :
Sistem de operare:
Windows 7
Procesor :
Intel(R) Celeron(R)CPU E1200 @ 1, 60GHz DualCore
Ram :4 GB
Placa video : 2GB

Dau fundă. :*

6 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

CE placa video mai exact? Procesorul e EXTREM de slab.

| DorinMironGabriel explică (pentru KodrutZ):

Placa video este Nvidia Gt100

| KodrutZ a răspuns (pentru DorinMironGabriel):

Meh, o nulitate ordinara. Ia si tu si baga joace de dinainte de 2008, alea ar trebui sa mearga okish.

| DorinMironGabriel explică (pentru KodrutZ):

Mi-am luat un procesor Intel(R) Celeron(R)CPU E1200 @ 3, 00GHz DualCore L-am montat și nu îmi arată nimic pe monitor și dacă-l bag pe cel vechi merge

| efpies a răspuns:

2GB memorie video bine, bine.Da ce placa video de 2GB ai? Si ti-as recomanda sa iei un procesor mai bun, de exemplu Intel Core i3 sau I5.Ca altfel de abia ruleaza minecraft in vreo 50FPS.

| Ene_Alexandru_1994 a răspuns:

Salut iti recomand sa joci League of Legends! Te poti inregistra aici: http://signup.leagueoflegends.com/? ref=51619d36599d5969705840