| Brâncuşi a întrebat:

Salut,ce sfat imi spuneti, sa ma apuc de metin2 GX? sau sa citesc Jules Verne, sau orice alta ocupatie?

Răspuns Câştigător
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

In primul rand lectura e o,, investitie,, foarte buna pentru cultura generala. Diversificand, eviti plictiseala.Alterneaza mai multe activitati si va fi perfect.

12 răspunsuri:
| InsartIuzarneimHiar a răspuns:

Orice, numa nu... citit O_O

| Brâncuşi explică (pentru InsartIuzarneimHiar):

Fiecare are stilul lui, sincer mai găseşti persoane agreabile dar şi unele "puturoase" dacă le pot numi aşa care nu citesc de loc, nu le plac şi nu vor să-şi îmbunătăţească cultura generală.
Toate bune, salut!

| InsartIuzarneimHiar a răspuns (pentru Brâncuşi):

... straight face

| harhas a răspuns:

Salut.
Cat mai este cald afara, pune-te si du-te prin parc, ia si pe Jules verne cu tine.seara bagate pe metin 2 gx pe ultimul server pe care l-au facut!

| Brâncuşi explică (pentru harhas):

O idee bunahappy De unde estii?

| harhas a răspuns (pentru Brâncuşi):

Arad! u?

| Brâncuşi explică (pentru harhas):

Braila,lasa-mi id tau pe privat, sa mai vorbim, si multumesc de raspuns, iti urez o zi buna!

| WhiteLife a răspuns:

Jules Verne si Alexandre Dumas, autorii mei favoriti. Citeste, orice, dar fa-o.

| TheBirdOfTheHermes a răspuns:

Metinu e o porcărie.o pierdere de timp substanțială
Eu îți recomand să citești ceva și dacă vrei îți recomand și câteva nume de cărți: Ultimul Împărat e foarte tare dar și grea de înțeles, Enigma Otiliei și Cimitirul animalelor. sper că ți-am făcut o idee

| AidaAmaranta a răspuns:

Mai bine citesti Jules Verne, sau orice carte apuci.
Nu te apuca de jocuri deoarece creaza dependenta!

| badboy18 a răspuns:

Citeste ca ramai cu ceva in cap...asa de la metin -nimic. Citind iti dezvolti vocabularul dar si imaginatiawinking!

| TroolGheoerghe a răspuns (pentru badboy18):

Poate ca nu am cont de metin dar stii ca metin a ajuns popular in TPU? Cauta intrebare cu cele mai multe raspunsuri.