| mimilolaarae a întrebat:

Vreau sa ma apuc sa citesc cartea "Satul aerian" de Jules Verne. Daca a citit-o cineva, imi spuneti o parere? E o carte buna?

Răspuns Câştigător
| єχcєєℓ a răspuns:

În sfârșit o întrebare despre Saltul Aerian.Credeam că nu voi găsi așa ceva.
Da, am citit-o, mi s-a părut o carte bună și ți-o recomand, dar acum depinde și de părerea pe care ți-o faci tu.

5 răspunsuri:
| Jackster a răspuns:

Dupa nume iti dai seama ca e foarte interesanta, dupa nume SI autor. :p

| mimilolaarae explică (pentru Jackster):

Da...m-am gândit si eu ca e interesantă dupa nume si autor, tocmai de aia vreau sa ma apuc sa o citesc. Ai citit-o măcar?

| Jackster a răspuns:

Uite aici, are 8/8 pareri cu nota maxima.

http://anticariatultau.ro/......cabidoulin

N-am gasit pareri concrete. =/