| coltionut a întrebat:

Ce ziceri ar merge GTA 5 pe pc-u asta? si daca da cate fps-uri as avea?

procesor: dual E8400 3.00 Ghz

RAM: 6 DDR3

Placa video Nvidia geforce 210. 1 GB, DDR3. 64bits

Funda!

15 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Cu mizeria aia de placa video, sub nici o forma.

| coltionut explică (pentru KodrutZ):

Sa mori tu ca, cu ''mizeria'' aia de placa nu? Am vazut multe videouri cu nVIDIA geforce 210 pe youtube ca rula gta 5 pe low in 30-35 fps asa ca daca nu sti taci dracu din gura, si mai usor cu insulta ca eu nu te-am insultat.

| coltionut explică (pentru KodrutZ):

Aaa si as prefera sa nu mai raspunzi niciodata intrebarilor mele ca te-am mai vazut si la intrebariel altora si am vazut ca esti cam...ma rog sa nu mai zic cum...

| CPAElites a răspuns (pentru coltionut):

Pai de asta e mizerie.
Dabia scoate 17 fps-uri in gta 5 cu setarile la low pe rezolutie 800x600.
GTX 750 TI scoate minim 35fps-uri cu grafica data la mediu spre high pe rezolutie Full HD -1920 X 1080.

| coltionut explică (pentru CPAElites):

Stiu ca placa video nu e speciala de gaming dar nu e nici ''mizerie'' cum spui...imi merg unele jocuri gen: gta 4, cs:go, assassin's cred 3, payday 2.

| KodrutZ a răspuns (pentru coltionut):

Faptul ca iti pornesc niste jocuri cu detaliile la minim de abia se tiriie nu inseamna ca "merge". Asa si eu in alea vreo 2-3 luni cit am stat cu integrata de pe i3 2120 ca mi se bulise placa video am jucat WoT si inca vreo 2-3, dar nu as sari de dos in sus ca tine daca mi-ar zice cineva ca integrata aia e o mizerie, fiindca stiu ca e.http://www.guru3d.com/......iew,1.html

| KodrutZ a răspuns:

Eu te-am pus sa intrebi?
Ai un jeg ordinar de placa video in contextul dat, ce te simti acuma ofensat? E ca si cum m-as apuca sa intreb daca imi ruleaza Witcher 3 cu toate la maxim in fHD pe 750 Ti si as sari cu gura daca mi-ar zice unul ca sint timpit.

| coltionut explică (pentru KodrutZ):

Da nu te-am intrebat pe tine copile eu i-am intrebat pe toti dupe TPU asa ca taci ca e vai de tine

| KodrutZ a răspuns (pentru coltionut):

Hehe, ai cumva 60 de ani ca sa folosesti abordarea asta, copile?

| coltionut explică (pentru KodrutZ):

Ti se pare tie ca batranii de 60 de ani au abordarea asta? ...si de unde sti tu cas eu copil? tu esti ceva de gen om dala prost in adevaratul sens al cuvantului.

| Teodorescu_Mihai_2001 a răspuns:

Ai putea sa cauti pe Google GTA V sys req si o sa iti gaseasca niste site-uri acolo unde sa bagi specificatiile PC-ului

| coltionut explică (pentru Teodorescu_Mihai_2001):

Stiu asta cu system req dar vruiam sami raspunde careva cu experienta care stie daca mi-ar merge sau nu.

| Teodorescu_Mihai_2001 a răspuns:

Degeaba va certati. Eu as zice sa intrebi pe cineva care chiar sa aiba experienta in calculatoare zic si eu

| coltionut explică (pentru Teodorescu_Mihai_2001):

Pai eu nu vreau sa ma cerc cu ala da daca eu am pus o intrebare si vine si injura ce sa-i fac...

| Teodorescu_Mihai_2001 a răspuns:

Nu te contrazic dar stii tu cum e haterii