| Gameru a întrebat:

Salut.Ce ziceti de pc: 4gb ram ddr2 1333mhz inel pentium dual core e2160 1.8 ghz (2Cpus) nVIDIA gt 630 1gb ddr5 Pot rula cod mw3 battlefield 3 fifa 2014 macar la low-medium

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Da, doar ca ai dat configuratia aiurea. Nu exista DDR2 la 1333. Procesorul e vechi si foarte slab pentru majoritatea joacelor din ziua de azi, dar cu 4 GB de ram si cu placa aia ar trebui sa te descurci la low/medium si rezolutii mai mici (sper ca nu vrei full HD).

1 răspuns: