| Gameru a întrebat:

Salut
Recomandati-mi niste jocuri pentru componentele:
Intel Pentium Dual Core e2160 1.8 ghz.
2 Gb Ram DDR2.
Nvidia gforge gt630 1 gb ddr5.
Windows 7 32 biti.
Si mai ziceti si daca merge fifa 2014.Si nu imi ziceti cu sistem req de pe net ca sunt doar fakeuri.

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Da, fifa 14 iti merge.

| Gameru explică (pentru sltlp):

Ok.Si mai zi ceva jocuri

| sltlp a răspuns (pentru Gameru):

Pai iti ruleaza cam orice joc. Acum cu setarile... depinde si de joc, deoarece astea mai noi o sa iti puna probleme(unele o sa faca figuri cu ram-ul). In rest poti incerca.

| Gameru explică (pentru sltlp):

Ok mersi mult frate.Si te rog daca vrei da-mi id tau de mess sau fb tau sa mai tinem legatura ca vad cu tine pot discuta cum trebuie.

| sltlp a răspuns (pentru Gameru):

Ai scapat deoarece i-ai schimbat palca video, si inca o mai duce in jocuri. Ca altfel nu mai rula cam nimic. Daca vrei sa risti, cauta pe net cum sa faci ceva overclock la cpu ala, sa zicem un 2.3 ghz sau MAXIm 2.5(ca mai mult nu cred ca duce cooler-ul stock).

| Gameru explică (pentru sltlp):

Sa vad daca merg jocurile cu asta nu fac oc dar daca nu merge o sa fac

| Gameru explică (pentru sltlp):

Deci imi dai id tau de messenger sa vb plzz.

8 răspunsuri:
| lonewulf a răspuns:

Alea care iti merg deja. Ce ai tu, deja e considerat antic.

| Gameru explică (pentru lonewulf):

Uite-te la intrebare si casca ochii big grin