| Dany012 a întrebat:

Salut,cine are clientu-l vechi de la mt2 epical..., Funda celui ce lasa link de download!
Apropo, as vrea si un start daca se poata fara updater am incercat cu aia cu start metin2client.bin.bat,dar nu merge imi arata cu sa deschid...

4 răspunsuri:
| H3aDSh0t a răspuns:

Man..Nu aşa se face starteru'big grin..Deschizi Notepad şi scrii :start metin2client.bin,după dai save şi numele starterului:starter.bat.aşa se facebatting eyelashes Multă baftăbig grin

| Dany012 explică (pentru H3aDSh0t):

Asa am facut :@ dar imi arata cu ce sa il deschid

| H3aDSh0t a răspuns (pentru Dany012):

Scuze că răspund acum...frate..numele notepad-ului să fie :starter.bat sau orice nume.batwinking.

| Dany012 explică (pentru H3aDSh0t):

Am facut start metin2 sau metin2client.bin si am salvat.bat

dar acest metin nu are metin2 sau metin2client.bin straight face; cred ca merge pe un dll si nu stiu cum sa fac un starter straight face pentru dll