| anonim_4396 a întrebat:

Salut Cine imi poate spune lista completa de jocuri gratis de pe xbox 360, si care sunt cele mai tari,

9 răspunsuri:
| alexboss2020 a răspuns:

Esti nebun? Sunt peste 400 de jocuri cum sa ti le spun pe toate eu mai mult de 70 de jocuri nu stiu si o sa stau o ora pana ati scriu eu 400 de jocuri. Uite aici cateva:fifa 16, fifa 15, COD AW, call of duty balck ops 3, need for speed rivals

| Adrian926a a răspuns (pentru alexboss2020):

Tu esti nebun? eu am zis jocuri gratis nu jocuri care trebuie cumparate crezi ca eu nu stiu jocurile astea dar eu voiam lista de jocuri gratis sunt in jur de 10-15 jocuri nu sunt sigur

| alexboss2020 a răspuns (pentru Adrian926a):

Pai gratis nu ai ce sa iei de pe xbox 360 poate demo-uri dar nu-ti recomand deloc

| Adrian926a a răspuns (pentru alexboss2020):

Frate sunt jocuri gratis pe xbox daca nu ai xbox nu mai comenta

| alexboss2020 a răspuns (pentru Adrian926a):

Ba am xbox.Am xbox 360 E, doar ce mi l-am achizitionat acum o luna

| Adrian926a a răspuns (pentru alexboss2020):

Iti dau exemplu de un joc gratis super tare si grafica super revelation 2 se numeste, era cu plata dar acum e gratis

| alexboss2020 a răspuns (pentru alexboss2020):

Si taim zis ca sunt jocuri gratis dar sunt doar demo-uri daca vrei sa descarci direct de pe xbox, in afara de world of tanks jocul e full

| alexboss2020 a răspuns (pentru Adrian926a):

Trimite-mi o fotografie ca nu te cred

| CPAElites a răspuns (pentru Adrian926a):

Man...Nu-l mai baga in seama...E but! are un amarat de pc. uita-te peste intrebarile luiwinking