| xVictor a întrebat:

Salut, cine imi recomanda si mie niste jocuri asemanatoare sau chiar identice (evident nu acelasi joc ) cu urmatoarele exemple :
advent rising
far cry indiferent
titan fall 2
sniper elite
Sper ca ati inteles. vreau ceva actiune, super puteri, demoni, monstrii orice. vreau sa fie ca jocurile alea de demult. sa-ti trezeasca amintiri. sa te simti in joc ca in god of war indiferent de serie. ^_^ Dau funda si va multumesc anticipat. vreau si jocuri noi si jocuri vechi. vreau orice ^_^

2 răspunsuri:
| Bobby711 a răspuns:

Ai jucat crisys? Are 3 parti 4 daca pui warhead Sau deus ex human revolution si mankind divided.Skyrim are monstrii si magie. Warframe e misto si free poti sa farmezi platium(adica goldul ala care il cumperi cu bani reali) deci singura diferenta intre cineva care a bagat bani in joc si unul care joaca fara e cat de repede iti cumperi armele caracterele modurile op etc. Archeage e f2p e gen metin adica mmorpg doar ca in asta toatea alea smechere sun cu bani.

| xVictor explică (pentru Bobby711):

Am inchis practic :/ warframe. crisys l-am jucat acum multi ani. warhead nu l-am jucat, o sa arunc o privire, deus ex l-am jucat acum 5-6-7 ani :/ cred. pe PS multumesc de raspuns dar toate jocurile pe care le-am enumerat sunt off-line. astea ma atrag pentru ca au poveste. trebuie sa simti ca joci, nu un open world sa dai de un tigan, sa fie mai bun ca tine si sa te duci la culcare cu pc-ul pe geam laughing Multumesc inca o data de raspuns si o sa vad ce pot face. ^_^