| xVictor a întrebat:

Salut, cine imi recomanda si mie niste jocuri asemanatoare sau chiar identice (evident nu acelasi joc ) cu urmatoarele exemple :

advent rising

far cry indiferent

titan fall 2

sniper elite
pot fi pe steam, pot fi gratis. le descarc eu cumva laughing
Sper ca ati inteles. vreau ceva actiune, super puteri, demoni, monstrii orice. vreau sa fie ca jocurile alea de demult. sa-ti trezeasca amintiri. sa te simti in joc ca in god of war indiferent de serie. ^_^ Dau funda si va multumesc anticipat. vreau si jocuri noi si jocuri vechi. vreau orice ^_^

2 răspunsuri:
| ElSueno a răspuns:

O să-ți las aici o listă cu jocuri care m-au lăsat cu o părere bună și cu diferite cunoștiințe în diferite domenii:

Sniper Ghost Warrior
L.A Noire
Borderlands 2
Dishonored
Dishonored 2
Fallout New Vegas
Fallout 3
Fallout 4
Seria Assassins Creed (înafară de Syndicate, care mi se pare cel mai slab joc din franciză)
The Witcher 3
Skyrim
Mad Max
Dead Island
Dying Light
Thief
Bioshock Infinite
Tomb Rider
Metro 2033
Metro Last Light
Murdered Soul Suspect

| xVictor explică (pentru ElSueno):

Am jucat marea majoritate... assasin creed m-a cam plictisit de la a 3-ea parte. the witcher 3 l-am inchis iar pe celelalte dupa cum am zis le-am jucat. Multumesc de raspuns, o sa mai astep putin si in caz de ceva iti dau funda ^_^