| xVictor a întrebat:

Salut guys! Ce face fetele, te plimbi? OK, lasand caterinca la o parte vreau si eu sa va intreb de niste jocuri. Cine cunoaste jocuri gen Advent Rising 2, titan fall 2, Far Cry primal si 4 si v-ati prins voi... Le-as vrea si eu. am pc destul de bun sa duca orice joc, daca nu merge la maxim il dau de-al dreac pe minim si tot il joc. Multumesc anticipat, dau funda. orice joc e bine venit, tinand cont de cerintele de mai sus.
P.S. Fara alti dobitoci care comenteaza doar sa se afle in treaba.

8 răspunsuri:
| alexboss2020 a răspuns:

Ce PC ai? Zi doar asa ca sa stiu, unele jocuri s-ar putea sa nu le joci pe ultra

| xVictor explică (pentru alexboss2020):

Bossule am un pentium 1 de acum 15-16 ani, procesor single core de 1.0, 512 rami, hard de 32 dintre care liber doar 3-4 ca restul imi ocupa windowsul. si cam atat :/ Multumesc pentru raspuns.

| alexboss2020 a răspuns (pentru xVictor):

laughing)) ha ha ha ha ha hihihihi ha ha ha laughing))))) hihi haha laughing)))). Scuze ca am ras timp de 5min. Poti juca lejer gta v pe setari medii

| xVictor explică (pentru alexboss2020):

rolling on the floor e bine. Multumesc de joc -.- sunt plictisit de el

| alexboss2020 a răspuns (pentru xVictor):

Jocate si tu need for speed payback in 4k

| xVictor explică (pentru alexboss2020):

Ti se pare ca nfs se aseamana cu alea de mai sus? big grin

| alexboss2020 a răspuns (pentru xVictor):

Ok,dar la fifa te fac ma joc fifa de cand s-a lansat ba baiatule

| gamersamp12 a răspuns:

1. Planetside 2 (gratuit pe steam) FPS Openworld se pot bate peste 1000 de jucatori intr-un singur loc dar maxim gasesti 100 vs 100.
2. The New Z: Infestation (gratuit pe steam) apocalipsa zombi joci cu maxim 100 de jucatori pe o mapa imensa si omori zombi cauti mancare si arme, etc.
3. Paladins (overwatch gratuit)
4. S.K.I.L.L. un fel de CS:GO mai pizdos gratuit si asta da'l drecu.