| Claudiu1992 a întrebat:

Salut, cine ma poate ajuta cu un logo? In schimb voi incerca si eu sa va indeplinesc un favor. Logoul trebuie sa fie in vector de preferat dar merge si in PS la o rezolutie mai mare. Cine ma poate ajuta sa lase aici un raspuns sau un id de yahoo

Răspuns Câştigător
| Andrei7520152 a răspuns:

Poate te pot ajuta eu. Despre ce logo ar fi vorba? In ce culori? Iti pot face in Photoshop.

| Claudiu1992 explică (pentru Andrei7520152):

Uite aici cam despre ce ar fi vorba
http://www.image-share.com/ijpg-2140-241.html

da-mi add pe mess la m93mike

| Claudiu1992 explică (pentru Andrei7520152):

Da-mi add pe mess la m93mike si iti voi arata cateva icnercari de ale mele, iti va fi usor