| ekkk a întrebat:

Salut,am un laptop decent as putea spune,si acum cateva zile mergea foarte bine! insa acum,am probleme cu el, cand intru in my computer stau cam un min sa imi apara local disk ...etc si la poze, pozele daca nu le selectez le arata ca niste fisiere text,doar daca le selectez apar
si cand vreau sa sterg foldere se misca extrem de incet
am incercat sa scot virusi insa nu am gasit, am faolosit kaspersky,
aveti ceva idei pentru a ma ajuta?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| octav005 a răspuns:

Pai ce componente ai? este posibil sa ai memorie ram prea mica

| ekkk explică:

Toate programele care vin cu windosul se misca extrem de greu, insa cele care le-am descarcat eu vad ca nu au nimic
vreau ceva idei!, va rog

Răspuns utilizator avertizat
| ekkk explică:

Pai am un ssd cu 100% si hdd tot la fel, nu cred ca sunt alea
oricum, am facut iar sistemul