| ombladon156 a întrebat:

Cum imi pot convinge parintii sa ma lase sa imi cumpar GTA V? Banii ii am nu este problema doar ca ei sunt de moda veche si nu inteleg ideea de a cumpara jocuri... Am mai bagat cate 5 euro dar nici asa mult. Asa ca vor sa imi spuneti cum as putea sa ii conving, pe mama o conving mai repede tata e mai greu.

Răspuns Câştigător
| Andrei2991 a răspuns:

Spune-i parintilor tai ca e viata ta si numai tu poti decide ce faci cu banii tai. I-ai castigat prin propria ta munca (cred). Nimeni nu trebuie sa faca deciziile in locul tau. Daca spun nu tu nu-i asculta ei spun asta doar pentru ca le e frica... le e frica ca ti se poate intampla ceva rau. gen iti fura banii si nu-ti mai da jocul inapoi.Tu du-te si cumpara-l, nimeni nu ia deciziile in locul tau. (*me being very cool and encouraging someone to buy a game*)