| me237 a întrebat:

In 23 iulie este ziua mea si eu as vrea sa-mi conving parintii sa imi inchirieze o sala unde sa-mi tin ziua (nu vreau sa fie ft mare sau cu cine stie ce fite) ideea e ca si eu voi contribui cu ceva bani si vreau sa incep de acum sa strang niste bani (daca nu bag si eu niste bani nu am nicio sansa deoarece nu se prea descurca cu banii) Asta ar fi o problema si a 2-a vreau de ziua mea sa-mi comand o rochie de pe internet care o voi plati eu big grin Ideea e cum sa-i conving sa ma lase sa-mi fac aceste planuri? Dau funda :X
P.S. Am niste parinti intelegatori (in special mama si tata o asculta pe mama tongue) Da nu ma prea pricep sa-i cer cuiva favoruri tongue

2 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

La mine in gasca cand e ziua cuiva vara, (noi suntem mai mari si ne permitem) mergem la padure cu cortul! vb serios! departe de oras cu mancare si suc(mult alcool da ti-am zis ca suntem mari) stam vreo 2-3 zile ca mai mult nu ne permite serviciul si rupem tot! pentru ce in mijlocul verii intr-o sala inchisa?! ia gasca la padure pe o zi si o sa fii cea mai tare! mingi carti remi un gratar plimbari!

| me237 explică:

Scz am uitat ceva tongue cum sa formulez toata chestia ca vreau sa-mi tin ziua intr-un local si etc? big grin