| BogdyBogdan a întrebat:

Cum pot afla daca o persoana mi-a dat ignore? Mie in lista imi apare cum ca ar fi offline.

Răspuns Câştigător
| PinkY a răspuns:

Poti incerca sa-i verifici id`ul pe www.ydetector.ro. Numai ca daca acolo apare ca e online, iar la tine e offline, nu inseamna neaparat ca ti-a dat ignore, ci e posibil sa te tina doar pe offline. Dar sigur stii foarte bine la cine te referi si poti sa iti dai seama daca avea rost sa iti dea ignore sau sa te tina doar pe off.

4 răspunsuri:
| monstrulet a răspuns:

Vezi pe un site daca e online sau invisible, dupa intra pe ea si alege doodle(aia cu desenatu), daca zice "waiting for..." inseamna ca ti-a dat ignor.

| Yukidaruma a răspuns:

Asa ii apare, iti dau un sfat, intraba pe cineva daca aceea persoana este pe mess, daca spunse da, dar tie nu iti apare in lista de prieteni online inseamna ca ti-a dat ignorwinking

| BogdyBogdan explică:

Multumesc de raspunsuri big grin

| AndreiD a răspuns:

Mai intai verifica-i id-ul aici http://www.imvisible.ro/
Daca vezi pe acel site ca persoana respectiva e online, dar la tine e offline, inseamna ca ti-a dat ignore