| Mia205 a întrebat:

In lista de YM imi apare o persoana ca fiind offline... iar cand verific pe net pe site-urile care se verifica daca o persoana este pe invizible, imi apare ca este online.Asta inseamna ca mi-a dat ignore?sad

11 răspunsuri:
| push2gl a răspuns:

Inseamna ca nu vrea sa stea de vorba cu toti si sta pe invizible

| Awndre a răspuns:

NU. Inseamna ca e pe invisible.deci nu vrea sa fie deranjat.

| Muflă a răspuns:

Doar te-a trecut pe invisible, poate n-are chef de vorbă oh go on

| ddanaraluca a răspuns:

Buna, Mia
In cele mai multe cazuri da, din pacate
Insa, ar putea sa nu indice site-urile alea cum trebuiewinking

| alexXxa_4040 a răspuns:

Da, ti-a dat ignore.Am patit si eu.

| pulisor a răspuns:

Pai inseamna ori ca tea dat ign ori ca e pe invizibil

| stefi_1794 a răspuns:

Ori ti-a dat ignore, ori te-a pus pe invizibil doar pe tinehappy

| Mystyk_2492 a răspuns:

Nu neaparat, se poate ca sa te fii selectat persoana respectiva sa te fii selectat ca tu sa o vezi mereu offline

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu inseamna ca el este pe invizibil pentru ca nu vrea sa fie deranjat sau nu este pe pc( dar el are pc-ul aprins... asta e clar)

| Dulceatta a răspuns:

Buna!
Imi pare rau dar ea sau el ti-a dat ignore. Si mie mi s-a intamplat asa ceva

| alon3_7913 a răspuns:

Cred ca inseamna ca te. a dat pe invisible