| anonim_4396 a întrebat:

Salut.Cum pot să mă fac mai legal, eu am un site de hosting(sunt reseller, mai exact cumpăr host de la cineva și vând puțin mai scump la clienți, oferind protecție mai mare și ajutor in unele scripturi) mi-ar trebui acte ceva pentru așa ceva? (Menționez! Nu este firma de hosting, suntem 2-3amici care deținem aceasta "afacere")

1 răspuns:
| UnTipMisto a răspuns:

Îți faci o firma, eliberezi factura intri in legalitate sau rămâi un intermediar si trăiești din comision și te ferești și ștergi și postul asta.