| anonim_4396 a întrebat:

Salut big grin de ceva vreme invat limbaje de programare, in special HTML si as vrea sa va cer o idee de site happy vreau sa incep sa creez/configurez. Astept orice parere, cu toate ca sunt la inceput accept si ceva mai complicat doar asa pot invata.

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

HTML nu e limbaj de programare si se invata intr-o dupa-amiaza ploioasa.

suntserios
| suntserios a răspuns:

In primul rand html nu e limbaj de programare.

Pentru html pentru inceput ai aici un tutorial destul de bun

http://www.w3schools.com/html/default.asp

| Brotacelul a răspuns:

Iti poti testa cunostintele pe www.ucoz.ro - sabloanele site-urilor sunt 100% personalizabile, iar complexitatea depinde doar de nivelul cunostintelor pe care le detii.
Crearea unui site pe uCoz este gratuita.