| alexxxxxxxxxx a întrebat:

Daca raspundeti la intrebarea asta, va rog raspundeti doar daca aveti o solutie la urmatoarea intrebare:
Am o tableta Samsung 4.7 cu lte daca acest aspect conteaza
Am cumparat san andreas din magazin play
Se misca bine cu setarile la mediu,chiar high
Dar grafics nu e tocmai ok,iarba,afisele,luna se vad toate pixelate si nu stiu de ce
Oamenii se vad putin pixelati, lumina farurilor masinilor
Am descarcat inainte si asphalt 8 si real racing 3 si se vedeau fara pixeli
Este tableta de vina sau jocul?
Am vazut clipuri pe youtube cu aceeasi tableta si acelasi joc si nu se vedea pixelat
Va rog sa ma ajutati daca puteti!

2 răspunsuri:
| alexxxxxxxxxx explică:

Am incercat, trebuia sa il descarc si apoi sa il instalez
dar imi ocupa 2.50 gb descarcarea si 2.50 jocul
si nu aveam spatiu suficient
si l-am cumparat ca sa fiu sigur

| andreisebastian28 a răspuns:

E de la joc si la mine e la fel si trebuia sa il iei de pe mobogenie era gratis