| artemiX a întrebat:

Salut dau funda.Va rog din suflet imi poate spune cineva cum sa pun ZOMBIE cand joc cu BOTI in Counter-Strike.Va rog! Multumesc tuturor celor care mi-au raspuns

1 răspuns:
| Comunity_Dreamcs_1996 a răspuns:

Salut artemix, intri in setari la cs 1.6 si pui sa fii singur contra restul bagi un nr anumit de boti, apoi iei skinuri pentru t/ct ce echipa vor fi booti
le setezi HP 1000-2000 cat vrei si ai terminat apropo am eu server cs da-mi add mess americanu.freakz am clasic si furien daca te intereseaza.