| George_Ursu_1971 a întrebat:

Salut, de cateva zile CS GO-ul meu merge in LAG cam mare. Am ram 6 gb.Pls! Care este problema si cum o pot rezolva? Multumesc anticipat

4 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns:

Poti sa ai si 12gb ram daca procesorul sau placa video nu e suficient de buna. Ai verificat daca placa video sau procesorul sunt foarte bune pentru a rula la cerinte mai mari?

| George_Ursu_1971 explică (pentru DenisIonut01):

Nu.De acum cateva zile a inceput sa mearga razna. Pana acum n-am avut probleme.

| DenisIonut01 a răspuns (pentru George_Ursu_1971):

Poate ai vreun virus, ai incercat reinstalarea jocului?

| George_Ursu_1971 explică:

Nu.De acum cateva zile a inceput sa mearga razna. Pana acum n-am avut probleme