| FarraNume a întrebat:

De cateva zile am o problema cu YouTube.Cand dau full screen unui videoclip,acesta merge mai lent, iar cand il las normal merge bine.Cum pot rezolva problema?

Răspuns Câştigător
| Cosmotel a răspuns:

Incearca alt browser. chrome cere cam multe resurse pentru calculatoarele cu o placa video mai slaba.

11 răspunsuri:
| ema1ih a răspuns:

Cand dai videoclipul pe mare ai o rotita in dreapta jos si daca apesi acolo scrie calitate si dai cat mai putin p - o sa se vada ma rau dar macar nu se mai misca incet...

| FarraNume explică (pentru ema1ih):

Am dat 240p si pe langa faptul ca merge lent, se mai vede si ca naiba! laughing

| Cosmotel a răspuns (pentru FarraNume):

Reinstaleaza-ti driverele de la placa video. ce browser folosesti?

| FarraNume explică (pentru Cosmotel):

Google Chrome

| FarraNume explică (pentru Cosmotel):

Mersii,am incercat si a mers! big grin

| Cosmotel a răspuns (pentru FarraNume):

Incearca alt browser. chrome cere cam multe resurse pentru calculatoarele cu o placa video mai slaba.

| Cosmotel a răspuns:

Cred ca atunci cand dai pe full screen trece pe hd si tu ai o placa slaba si nu poate reda ca lumea si de asta sunt sacadari.

| FarraNume explică (pentru Cosmotel):

Am dat si pe cea mai proasta calitate si tot lent merge.
P.S.tongueana acum cateva zile mergea normal.

| christianlaroka a răspuns:

Cand il dai pe full screan, dai la calitate si da-i-o mai mica, un 360 e perfect. Placa ta video nu duce o calitate mare, un HD.

| FarraNume explică (pentru christianlaroka):

Am dat 240p si tot asa lent merge. straight face

| christianlaroka a răspuns (pentru FarraNume):

Incearca alt browser, sau instaleaza din nou driverele de la placa sau Adobe flash player.

| DeGea1 a răspuns:

Nu stiu ca asa face si la mine