| christian_6232 a întrebat:

..de cateva zile tot incerc sa joc metin2!(frumos)
Dar exista o mica problema pe care habar n-am cum sa o rezolv(am cautat pe web pentru niste raspunsuri dar nimic bun).
CanD incerc sa pornesc jocul imi apare clasica eroare metin2.create_no_appropriate_device... cateva sfaturi cum sa fac si ce sa fac (sincer am vazut ca problema e legata de rezolutia ecranului) astept raspunsuri.....multumesc anticipat:*:*

3 răspunsuri:
| PiTicuCasaMoaraFetili a răspuns:

Ceti plaec sa te dai mare oricum poate e pff pcu sau ai placa video belita sau si mie imi facea asa
dar curata placa si stergeo de praf fa-o curata curata si dupa sa vezi cati merge

| vladdas a răspuns:

Pai ai placa video arsa sau stricata sau ai dezinstalat ceva de pe placa

| christian_6232 explică (pentru vladdas):

Nu cred ca este din acesta cauza deoarece mie imi merge GTA IV pe PC! si este un PC foarte bun crede-ma.(3. 000 euro) vb serios