| Sebastyan122 a întrebat:

De fiecare data cand imi descarc un joc pe pc, intru pe el si ma joc merge ok, dar imi sting pc-ul si dupa un timp il aprind iarasi sa ma joc intru pe joc si tot primesc black screen gen mi se tot stinge ecranu si mi se aprinde si ca sa ma pot juca dupa pe un joc instalat de mult trebuie sa sterg jocul acela si sa ii dau un restart. De ce nu pot sa imi bag alte >jocuri?\? Daca nu ati inteles ceva sa ma intrebati

6 răspunsuri:
| Csander a răspuns:

Probabil folosesti jocuri sparte iar antivirusul tau sterge acel "crack" intr-un anumit interval de timp.

| Sebastyan122 explică (pentru Csander):

Ok,dar am minecraft spart si ma joc de 1 2 luni si n-are nimic si la fel si cu league of legends doar cu alte jocuri

| Sebastyan122 explică (pentru Csander):

Deci?

| Csander a răspuns (pentru Sebastyan122):

Ti se intampla doar la Minecraft si League of Legends sau si la altele?

| Sebastyan122 explică (pentru Csander):

Nu,minecraft si league of legends nu au nimic alte jocuri au probleme

| Csander a răspuns (pentru Sebastyan122):

Upgrade la driverul de la placa video ai facut?